Tvorba webových stránek

Na míru pro vaše potřeby a možnosti

Rád se s Vámi setkám i kvůli diskuzi o Vaší webové prezentace. Starám se o více webových stránek, s jejichž vzhledem a funkčností jsem spokojený a věnuji jim více úsilí, než vlastní stránce www.dychani.cz.

Co můžete očekávat

Analýzu

Příjemné setkání, kde probereme Vaše očekávání od stránek a podle toho určíme, co je důležité. Můžete mít vlastní design, případně spolu navrhneme principy designu podle zaměření Vaší stránky.

Také se budu ptát na Vaše možnosti. Starání se o webové stránky je časově a finančně náročné. Proto ze začátku vybereme k realizaci tu část, která je pro Váš záměr důležitá a současně tak, aby pro Vás její realizace zůstala radostí a ne starostí.

Ode mně očekávejte zvědavost, podporu i kritické otázky, které jsou důležité proto, abych poznal Vaše cíle.

Návrh webových stránek

Bude obsahovat funkční vlastnosti Vašeho webu, jeho design a způsob, jak jej zpřístupnit cílové skupině (neboli SEO). Návrh bude zohledňovat Vaše potřeby, které jsme zjistili při analýze a možnosti.

Návrh bude obsahovat minimálně dvě alternativy pro velké obrazovky počítačů a pro malé obrazovky telefonů (responzivita webu). Může ale zahrnovat i další alternativy velikostí monitorů, nebo pro tisk na tiskárně.

Pokud máte nějakou část návrhu hotový, rád jej použiji v realizaci.

Realizace a testování webových stránek

Podle Vašich potřeb a svých možností zrealizuji a otestuji Vaši webovou stránku. Vytvářím vlastní šablony pro wordpress. Díky tomu jsou vytvořené stránky originální, s designem a funkčností připravenou na míru, rychlé a nastavené pro dobré výsledky ve vyhledávačích.

Během realizace testuji funkčnost stránek. Velice uvítám, když se do testování zapojíte, protože tím od Vás získám včas zpětnou vazbu a připomínky.

Předání webových stránek

Zahrnuje předvedení stránek. Můžeme se potom dohodnout, že o administraci Vašich stránek budu pečovat já. Pokud se rozhodnete administraci stránek dělat sami, zaškolím Vás do potřebných činností. Prostředí wordpress nabízí intuitivní a snadnou administraci, kterou Vám mohu upravit na míru podle Vašich přání.

Realizovné webové stránky

Kromě realizace veřejných stránek uvedených níže mám zkušenosti s velkými interními projekty pro EON, ČD Cargo, Siemens, Renault Auto Kubíček, Z-Agency na pozicích analytika, managera i programátora.

Tvorba webových stránek

Smileland

Stránky pro zubní ordinaci v Brně. Zaměřené na design a poskytnutí informací pacientům.

Tvorba webových stránek

Potkej se

Stránky pro organizování akcí, za účelem potkání nových lidí při aktivních činnostech. Realizace stránek, blogu, vypisování akcí a registrací na ně.

Tvorba webových stránek

GreenYear

Stránky prezentující vliv jednotlivce na život na Zemi.

Tvorba webových stránek

ArtClean

Distributor těžké sanitární techniky pro ČR. Jednoduché stránky s designovou prezentací produktů.

Tvorba webových stránek

AML škola

Jazyková škola s pobočkami v Jihlavě, Kuřimi, Tišnově a Brně.

Tvorba webových stránek

Salon Marilyn

Designová prezentace svatebního salonu ve Velké Bíteši.

Tvorba webových stránek

Dychani

Mé vlastní stránky pro holotropní dýchání. Organizování akcí, registrace a prezentace této metody. Tyto stránky jsou stále ve vývoji, potvrzující pravidlo „kovářova kobyla chodí bosa“.