Náš tým

Holotropní dýchání

»
«
S kým se u nás můžete potkat

Facilitátoři

Se kterými se můžete potkat na našich workshopech

Vladislav Kubíček

Vladislav Kubíček (Ing. Mgr., Ph.D.). má vzdělání technické (informační technologie) i humanitní (dějiny umění). Pracoval jako analytik, manager, konzultant a ředitel prodeje. Nyní se věnuje převážně organizování seminářů, zaměřeným na osobní rozvoj, moderování a tvorbě webových prezentací. Je mistrem ČR v kung-fu.

Od svých studií se zabývá lidským vnímáním. Na základě psychologie lidského vnímání vytvořil metodu vyhledávání v obrazových a zvukových datech.

Ve svých zaměstnáních se zaměřoval na zjišťování potřeb spolupracovníků a zákazníků. Radost mu dělá, přiblížení se osobnímu jazyku druhých lidí a jejich vnímání světa. I proto se začal věnovat technikám osobního rozvoje, jako jsou rodinné konstelace, šamanismus, zážitková pedagogika, holotropní dýchání.

Na holotropním dýchání si cení prostor, který tato technika dává každému účastníkovi. Může zde uplatnit své zkušenosti s tím, že každý člověk má své vidění světa. Zkušenosti s fyziologií těla, které získal během svého tréninku kung-fu a chi-kung

Mezi jeho koníčky patří: kolečkové brusle, focení, hudba, malování, cestování, lidi. Svět vidí jako zajímavé místo, ve kterém můžeme poznávat sami sebe díky svým vztahům.

Martin Ďuriš

Martin Ďuriš je pohybovo-somatický terapeut a lektor, ktorý sa špecializuje na integrálnu holotropnú prax a vedomú pohybovo-somatickú prácu, ako nástroj pre hlbšie seba-spoznávanie a rozvoj. Úprimne ho zaujíma téma zdravia ako taká, v jeho mnohých podobách. Vo Veľkej Británii študoval Health & Physical Activity Foundation Degree. Tento smer je zameraný na “health promotion”. Základnou témou je rozvoj jedinca a komunity cez fyzickú aktivitu a umenie. Táto téma ostáva aj naďalej jeho hlavným zámerom a predmetom ďalšieho štúdia.
Základ jeho práce tvorí integrálna jogová terapia, ktorú vyštudoval pod vedením Dr.Ganesha Mohana a Dr. Güntera Niessena, ktorí efektívne prepájajú múdrosť odkazu jogy a užitočné poznatky modernej medicíny. Jeho život a spôsob práce veľmi ovplyvňujú prístupy k telu a vedomiu človeka, ktoré pochádzajú z rôznych tradícií múdrosti, bojových umení a šamanizmu. Tieto princípy môžeme nájsť aj v modernej medicíne, osteopatii, či súčasných pohybovo-somatických terapeutických smeroch. Zjednocujúci princíp, ktorý spája to prastaré, s tým súčasným, je pohyb vody, dotyk, frekvencia a rešpekt voči sile Vnútorného Liečiteľa, ktorú ma k dispozícii každý z nás. A práve tieto princípy, tvoria základ Martinovej práce.
Martin je facilitátorom holotropného dýchania a integrálnej holotropnej terapie. Grof Transpersonal Training je zameraný na transpersonálnu psychológiu, zmenené stavy vedomia, hlbšiu prácu s telom a vedomím. Veľkou inšpiráciou je pre neho aj naďalej proces orientovaná práca a nasledovanie živosti Poľa. Martin pristupuje ku klientom celostným prístupom, kde logicky a citlivo spája poznatky a princípy z rôznych smerov východu a západu, ktoré podporujú zdravie človeka a komunity.

Lukáš Srbecký

Lukáš má pedagogické vzdělání a již 14 let pracuje s lidmi jako lektor, kouč a terapeut.
Po celou tuto dobu se intenzivně věnuje hledání a zkoumání metod, které mohou pomoci ulevit od emočních a fyzických problémů a mohou přinést více uvolnění, radosti a zdraví do života. V současné době provozuje soukromou terapeutickou praxi v Brně, kde se specializuje na úzkosti, strachy, fóbie a témata týkající se sebepřijetí.
Během své životní cesty prošel tréninky cílenými na terapii, koučování a osobní rozvoj.
Absolvoval výcvik u spoluzakladatelky EFT Tiny Craig a je tak jako jediný v České republice certifikovaný k praktikování EFT podle tzv. „Zlatého standardu“ – tedy podle standardů a kritérií zakladatele této metody Garyho Craiga. Dále prošel výcvikem Neuro-lingvistického programování (NLP) ve stupni Master, školením hypnózy a absolvoval výcvik transpersonální psychologie a holotropního dýchání v institutu psychiatra a zakladatele této metody Stanislava Grofa (GTT). V současné době se učí Biosyntézu – psychoterapii orientovanou na tělo.
Kromě osobního rozvoje je jeho velkou vášní pobývání v lese, koupání se ve studené vodě a dělání si legrace – hlavně ze sebe.