Workshop

Prvomájový workshop
ve Zlíně

»
«
holotropního dýchání

Dvoudenní workshop holotropního dýchání, který začíná v sobotu 30.4. v 9 hodin a plánovaný konec je v neděli 1.5. kolem 15 hodiny.

Program v sobotu:

Od 9 hodin začneme registrací.

Dopoledne budeme věnovat seznámení se a úvodu do techniky holotropního dýchání a práce se stavy rozšířeného vědomí.

Odpoledne proběhne první dýchání, při kterém budete v roli dýchajícího, nebo v roli sittera. A bude následovat čas na integraci zážitku.

Program v neděli:

V neděli dopoledne bude druhé kolo dýchání, ve kterém budete v druhé roli a opět bude čas na integraci zážitku.

Před ukončením workshopu představíme techniky, jak pracovat se zážitkem v následujících dnech.

Předpokládaný konec workshopu je kolem 15 hodiny.

Informace

Termín:
30.4.2022 09:00 - 1.5.2022 11:21
Adresa
Zlín Satyam yoga
 
Partyzánská 7403, Zlín, 76001, Česká Republika
GPS:
lat: 49.233593, lng: 17.682176
Prostory Satyam Yogy jsou velkým překvapením. Nabízí nejen komfortní zázemí, ale i velmi uvolněnou a příjemnou atmosféru. K dispozici je velký sál, velkolepé předsálí s kuchyňkou, šatny a toalety. Pro vícedenní workshopy je možné využít přespání na místě.
Kontakt
 
Tel. +421 949 141 025

Facilitátoři

Vladislav Kubíček

Vladislav Kubíček (Ing. Mgr., Ph.D.). má vzdělání technické (informační technologie) i humanitní (dějiny umění). Pracoval jako analytik, manager, konzultant a ředitel prodeje. Nyní se věnuje převážně organizování seminářů, zaměřeným na osobní rozvoj, moderování a tvorbě webových prezentací. Je mistrem ČR v kung-fu.

Od svých studií se zabývá lidským vnímáním. Na základě psychologie lidského vnímání vytvořil metodu vyhledávání v obrazových a zvukových datech.

Ve svých zaměstnáních se zaměřoval na zjišťování potřeb spolupracovníků a zákazníků. Radost mu dělá, přiblížení se osobnímu jazyku druhých lidí a jejich vnímání světa. I proto se začal věnovat technikám osobního rozvoje, jako jsou rodinné konstelace, šamanismus, zážitková ...

Martin Ďuriš

Martin Ďuriš je pohybovo-somatický terapeut a lektor, ktorý sa špecializuje na integrálnu holotropnú prax a vedomú pohybovo-somatickú prácu, ako nástroj pre hlbšie seba-spoznávanie a rozvoj. Úprimne ho zaujíma téma zdravia ako taká, v jeho mnohých podobách. Vo Veľkej Británii študoval Health & Physical Activity Foundation Degree. Tento smer je zameraný na “health promotion”. Základnou témou je rozvoj jedinca a komunity cez fyzickú aktivitu a umenie. Táto téma ostáva aj naďalej jeho hlavným zámerom a predmetom ďalšieho štúdia.
Základ jeho práce tvorí integrálna jogová terapia, ktorú vyštudoval pod vedením Dr.Ganesha Mohana a Dr. Güntera Niessena, ktorí efektívne prepájajú múdrosť odkazu ...

Cena:
2700 Kč