Květen

Májové dýchání
v Brně

»
«
s holotropním dýcháním

Pro větší zájem o jednodenní workshopy měníme formát květnového dýchání z dvojitého na jednoduché. Doufáme, že Vám tento formát bude více vyhovovat.

Holotropní dýchání je jemná technika, která umožňuje hlubokou práci na osobních životních tématech. Jde o individuální techniku a proto jsou její přínosy různorodé. Někdy může nabídnout uvolnění napětí a jindy velmi hluboký spirituální zážitek. Tím že rozpustí stres a traumata může ulevit i od bolesti a některých fyzických potíží. Průběh holotropního dýchání spočívá na Vás a na tom, co máte aktuálně připravené k řešení. Facilitátor pouze zajišťuje bezpečný průběh workshopu a případnou pomoc v situacích, kdy je to potřeba.

Každý účastník bude během workshopu v roly dýchače a v roly sittera. Obě role mají osobní přínosy a jsou součástí holotropního dýchání. Dýchající má díky sitterovi zajištěné bezpečné prostředí pro svůj proces. V roly sittera pak pracujete se svou pozorností pro zajištění prostoru pro svého dýchajícího.

Program

uvedené časy se mohou posunout, v závislosti na průběhu workshopu

7:30 – 8:00 registrace

8:00 – 10:30 představení techniky a úvod

10:30 – 14:00 1. dýchaní

14:00 – 15:30 pauza na oběd

15:30 – 19:00 2. dýchání

19:00 – 19:30 pauza

19:30 – 21:00 ukončení workshopu (konec workshopu je orientační a může se protáhnout)

strava

Abychom zajistili co největší pohodlí během workshopu, pokusíme se postarat i o vaše pohodlí, co se týká jídla a dobrot. Čekají Vás oběd, večeře a občerstvení během workshopu. Pokud máte speciální požadavky na stravu (vege, bezlepek, bezlaktózy, …) uveďte je v přihlášce.

Informace

Termín:
7.5.2022 07:30 - 7.5.2022 21:00
Adresa
Kmen Brno
 
Lidická 1869/28, Brno, 60200, Česká Republika
GPS:
lat: 49.202550, lng: 16.608066
Klidná oáza v Brně. Správci o něm píší "Kmen je komunitně-rozvojové centrum zaměřené na sebepoznání a léčení těla, vztahů i mysli. Kmenový prostor je podporující základnou pro všechny, kteří chtějí žít naplno a srdcem. U nás najdete zázemí, inspiraci a nástroje pro vaše kroky k opravdovému spojení se sebou, s druhými lidmi a přírodou. S námi můžete objevit a aktivovat svůj plný potenciál." Kmen nabízí velký, příjemný sál, terapeutickou místnost pro kreslení mandal, toalety a kuchyňku.

Doprava

Tamvajová zastávka linek: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10. Parkování na ulici Lidická je v zóně B, u Lužánek začíná levnější zóna C.

Stravování

Na workshopu bude k dispozici lehká strava (polévka) a občerstvení (ovoce, oříšky, sušenky, čokoláda). Pro větší oběd a večeři je možné objednat dovoz, nebo zajít do některé z blízkých restaurací. Před vlastním dýcháním je vhodná lehká strava, která dodá energii, ale nezahltí.
Kontakt
 
Tel. +420 605 248 766

Facilitátoři

Vladislav Kubíček

Vladislav Kubíček (Ing. Mgr., Ph.D.). má vzdělání technické (informační technologie) i humanitní (dějiny umění). Pracoval jako analytik, manager, konzultant a ředitel prodeje. Nyní se věnuje převážně organizování seminářů, zaměřeným na osobní rozvoj, moderování a tvorbě webových prezentací. Je mistrem ČR v kung-fu.

Od svých studií se zabývá lidským vnímáním. Na základě psychologie lidského vnímání vytvořil metodu vyhledávání v obrazových a zvukových datech.

Ve svých zaměstnáních se zaměřoval na zjišťování potřeb spolupracovníků a zákazníků. Radost mu dělá, přiblížení se osobnímu jazyku druhých lidí a jejich vnímání světa. I proto se začal věnovat technikám osobního rozvoje, jako jsou rodinné konstelace, šamanismus, zážitková ...

Cena:
2500 Kč
INDIVIDUÁLNÍ CENA: Cena není ve Vašich možnostech, ale cítíte potřebu se zúčastnit? Rádi bychom, aby tato technika byla dostupná i lidem, kteří jsou aktuálně v těžší finanční situaci. Ozvěte se tedy, nebo napište v registraci, že se potřebujete domluvit na individuální ceně.