Kmen

Dvojité holotropní dýchání
Brno, březen 2022

»
«
Intenzivnější workshop

WORKSHOP ZRUŠEN

Omlouvám se zájemcům o tento termín, ale musím jej zrušit. Pokud chcete jiný termín, můžete se registrovat na dubnový workshop, nebo v květnu plánujeme opět dvojitý workshop.

Naše psychika pozná, že má více bezpečného času na zpracování materiálu a pustí se do většího úklidu. Proto je dvojité holotropní dýchá více jak dvojnásobkem standardního.

Během workshopu každý účastník bude 2x dýchat a 2x sitterovat. Součástí workshopu jsou i 2 večery, na které plánujeme volnější program movie jóga, nebo povídání si a zpracovávání zážitku z dýchání.

Movie jóga je způsob objevování sebe pomocí filmu. Mám vybrané krásné, kvalitní filmy, které mohu promítnout. Při jejich sledování můžete pozorovat, jaké pocity, emoce a reakce ve Vás vyvolávají a uvědomit si, kdy a jak Vám tyto reakce vstupují do života.

Program

Časy jsou orientační a mohou se upravit podle potřeby workshopu. Ale předpokládáme, že:

V pátek 11.3.

12:00. začneme představením techniky holotropního dýchání a lehkým rozehřátím se.

15:00 zahájíme 1. dýchání, kdy budete v roli dýchajícího, nebo sittera.

18:30 bude čas na integraci zážitku a večeři. Jídlo pro Vás budeme mít připravené.

20:00 večerní program (movie jóga)

kdo bude mít zájem, může s námi přespat na místě a budeme pokračovat

V sobotu 12.3.

9:00 začne 2. dýchání, kdy budete v opačné roli, než při minulém

12:30 opět čas na integraci a na oběd.

14:30 bude 3. kolo dýchání, kdy se vrátíte do své původní role.

18:00 bude opět integrace a večeře.

20:00 večerní program

V neděli 13.3.

8:30 proběhne 4. a poslední dýchání tohoto workshopu.

12:00 čas na integraci a na oběd

13:30 závěrečný kruh, během kterého se podělíme o nejsilnější zážitky a budeme prezentovat doporučení, jak zážitek integrovat do svého života.

15:00 předpokládáme konec workshopu.

Přespání a strava

Abychom zajistili co největší pohodlí během workshopu, pokusíme se postarat i o vaše pohodlí, co se týká jídla a dobrot. Čekají Vás snídaně, obědy, večeře a něco k zakousnutí v době mezi jídly. V registraci uveďte, zda máte požadavek na vegetariánskou, veganskou, bezlepkovou, nebo jinou stravu. Pokud by to přece bylo málo, je možné využít i blízké restaurace.

Pokud budete chtít využít možnost přespat na místě, budou k dispozici matrace, deky a polštáře. Doporučuji si k nim vzít vlastní spacák. Cena za přespání je 250 Kč / noc.

Informace

Termín:
11.3.2022 12:00 - 13.3.2022 15:00
Adresa
Kmen Brno
 
Lidická 1869/28, Brno, 60200, Česká Republika
GPS:
lat: 49.202550, lng: 16.608066
Klidná oáza v Brně. Správci o něm píší "Kmen je komunitně-rozvojové centrum zaměřené na sebepoznání a léčení těla, vztahů i mysli. Kmenový prostor je podporující základnou pro všechny, kteří chtějí žít naplno a srdcem. U nás najdete zázemí, inspiraci a nástroje pro vaše kroky k opravdovému spojení se sebou, s druhými lidmi a přírodou. S námi můžete objevit a aktivovat svůj plný potenciál." Kmen nabízí velký, příjemný sál, terapeutickou místnost pro kreslení mandal, toalety a kuchyňku.

Doprava

Tamvajová zastávka linek: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10. Parkování na ulici Lidická je v zóně B, u Lužánek začíná levnější zóna C.

Stravování

Na workshopu bude k dispozici lehká strava (polévka) a občerstvení (ovoce, oříšky, sušenky, čokoláda). Pro větší oběd a večeři je možné objednat dovoz, nebo zajít do některé z blízkých restaurací. Před vlastním dýcháním je vhodná lehká strava, která dodá energii, ale nezahltí.
Kontakt
 
Tel. +420 605 248 766

Facilitátoři

Vladislav Kubíček

Vladislav Kubíček (Ing. Mgr., Ph.D.). má vzdělání technické (informační technologie) i humanitní (dějiny umění). Pracoval jako analytik, manager, konzultant a ředitel prodeje. Nyní se věnuje převážně organizování seminářů, zaměřeným na osobní rozvoj, moderování a tvorbě webových prezentací. Je mistrem ČR v kung-fu.

Od svých studií se zabývá lidským vnímáním. Na základě psychologie lidského vnímání vytvořil metodu vyhledávání v obrazových a zvukových datech.

Ve svých zaměstnáních se zaměřoval na zjišťování potřeb spolupracovníků a zákazníků. Radost mu dělá, přiblížení se osobnímu jazyku druhých lidí a jejich vnímání světa. I proto se začal věnovat technikám osobního rozvoje, jako jsou rodinné konstelace, šamanismus, zážitková ...

Cena:
5300 Kč
Cena není ve Vašich možnostech, ale cítíte potřebu se zúčastnit? Napište do registrace, že se chcete domluvit na ceně, nebo se ozvěte a domluvíme se.
Na akci není potřeba registrace.