V KRUHU

Dvojité
holotropní dýchání
v KRUHU

»
«
Dvojitý workshop

Naše psychika pozná, že má více bezpečného času na zpracování materiálu a pustí se do většího úklidu. Proto je dvojité holotropní dýchá více jak dvakrát intenzivnější, než standardní.

Během workshopu každý účastník bude 2x dýchat a 2x sitterovat. Součástí workshopu jsou i 2 večery, na které plánujeme volnější program movie jóga, nebo povídání si a zpracovávání zážitku z dýchání.

Movie jóga je způsob objevování sebe pomocí filmu. Mám vybrané krásné, kvalitní filmy, které mohu promítnout. Při jejich sledování můžete pozorovat, jaké pocity, emoce a reakce ve Vás vyvolávají a uvědomit si, kdy a jak Vám tyto reakce vstupují do života.

Program

Časy jsou orientační a mohou se upravit podle potřeby workshopu. Ale předpokládáme, že:

Čtvrtek 21.7.
Začneme v 17:00 hodin úvodem do holotropního dýchání a transpersonální psychologie. Představíme základy teorie a potřebnou praxi.

Pátek 22.7. a sobota 23.7.
Absolvujeme 4 dýchání, dvě holotropní sezení denně. Dvakrát jako dýchající a dvakrát jako “sitter”. Doplňkový program podle volby: Embodiment cvičení, Movie Yoga, …

Nedeľa 24.7.

Závěrečný kruh, sdílení a praktické informace k další integraci a péči o sebe po workshopu. Přibližný konec 13:00

UBYTOVÁNÍ, strava, CENA

Abychom zajistili co největší pohodlí během workshopu, pokusíme se postarat i o vaše pohodlí, co se týká jídla a dobrot. Čekají Vás snídaně, obědy, večeře a něco k zakousnutí v době mezi jídly. V registraci uveďte, zda máte požadavek na vegetariánskou, veganskou, bezlepkovou, nebo jinou stravu. Pokud by to přece bylo málo, je možné využít i blízké restaurace.

Přespání je možné v jurtě, nebo ve vlastním stanu. Cena za ubytování a stravu je 100 EUR / osobu.

Cena samotného workshopu je 210 EUR / osobu, nebo příspěvek podle Vašich aktuálních možností.

Informace

Termín:
21.7.2022 17:00 - 24.7.2022 13:00
Adresa
V KRUHU
 
Vrbovce 837, Vrbovce, 906 06 , Slovenská Republika
GPS:
lat: 48.82276053432681, lng: 17.449682640622687
Workshop budeme mít v kruhovém prostoru "jurty". Spaní je možné v jurtě, ve vlastním stanu, nebo pod širákem. Klidné prostředí kousek od Česko-Slovenských hranic. Můžete se zde seznámit i s přírodním stavitelstvím.
Kontakt
 
Tel. +421 949 141 025

Facilitátoři

Martin Ďuriš

Martin Ďuriš je pohybovo-somatický terapeut a lektor, ktorý sa špecializuje na integrálnu holotropnú prax a vedomú pohybovo-somatickú prácu, ako nástroj pre hlbšie seba-spoznávanie a rozvoj. Úprimne ho zaujíma téma zdravia ako taká, v jeho mnohých podobách. Vo Veľkej Británii študoval Health & Physical Activity Foundation Degree. Tento smer je zameraný na “health promotion”. Základnou témou je rozvoj jedinca a komunity cez fyzickú aktivitu a umenie. Táto téma ostáva aj naďalej jeho hlavným zámerom a predmetom ďalšieho štúdia.
Základ jeho práce tvorí integrálna jogová terapia, ktorú vyštudoval pod vedením Dr.Ganesha Mohana a Dr. Güntera Niessena, ktorí efektívne prepájajú múdrosť odkazu ...

Cena:
310 EUR
100 EUR ubytování a strava + 210 EUR workshop, nebo příspěvek dle Vašich možností